025503.5NRT2.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 025503.5NRT2.
| 이미지 |
| Package/Case | |||||
| Series | PICO® 255 | PICO® 255 | PICO® 255 | PICO® 255 | PICO® 255 |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| CurrentRating(Amps) | 3.5 A | 3.5 A | 3.5 A | 3.5 A | 3.5 A |
| VoltageRating-AC | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V |
| VoltageRating-DC | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V |
| ResponseTime | Fast Blow | Fast Blow | Fast Blow | Fast Blow | Fast Blow |
| BreakingCapacity@RatedVoltage | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| MeltingI²t | 50A AC, 300A DC | 50A AC, 300A DC | 50A AC, 300A DC | 50A AC, 300A DC | 50A AC, 300A DC |