0325030.HXP.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 0325030.HXP.
| 이미지 |
| Package/Case | |||||
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 325 | 325 | 325 | 325 | 325 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| CurrentRating(Amps) | 30 A | 30 A | 30 A | 30 A | 30 A |
| VoltageRating-AC | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |
| VoltageRating-DC | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V | 125 V |
| ResponseTime | Slow Blow | Slow Blow | Slow Blow | Slow Blow | Slow Blow |
| MeltingI²t | 400A AC, 600A DC | 400A AC, 600A DC | 400A AC, 600A DC | 400A AC, 600A DC | 400A AC, 600A DC |
| ApprovalAgency | 1690 | 1690 | 1690 | 1690 | 1690 |
| Color | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C | -55°C ~ 125°C |