1590WPBK.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 1590WPBK.
| 이미지 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 1590W | 1590W | 1590W | 1590W | 1590W |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| ContainerType | Box | Box | Box | Box | Box |
| Size/Dimension | 6.024 L x 3.268 W (153.01mm x 83.01mm) | 6.024 L x 3.268 W (153.01mm x 83.01mm) | 6.024 L x 3.268 W (153.01mm x 83.01mm) | 6.024 L x 3.268 W (153.01mm x 83.01mm) | 6.024 L x 3.268 W (153.01mm x 83.01mm) |
| Height | 1.988 (50.50mm) | 1.988 (50.50mm) | 1.988 (50.50mm) | 1.988 (50.50mm) | 1.988 (50.50mm) |
| Area(LxW) | 19.7in² (127cm²) | 19.7in² (127cm²) | 19.7in² (127cm²) | 19.7in² (127cm²) | 19.7in² (127cm²) |
| Design | Cover Included | Cover Included | Cover Included | Cover Included | Cover Included |
| Color | Black | Black | Black | Black | Black |
| Thickness | 0.080 (2.03mm) | 0.080 (2.03mm) | 0.080 (2.03mm) | 0.080 (2.03mm) | 0.080 (2.03mm) |