Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 19C050PG5K.
| 이미지 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 19 mm | 19 mm | 19 mm | 19 mm | 19 mm |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Applications | - | - | - | - | - |
| PressureType | Vented Gauge | Vented Gauge | Vented Gauge | Vented Gauge | Vented Gauge |
| OutputType | Analog Voltage | Analog Voltage | Analog Voltage | Analog Voltage | Analog Voltage |
| Output | 0 mV ~ 100 mV (10V) | 0 mV ~ 100 mV (10V) | 0 mV ~ 100 mV (10V) | 0 mV ~ 100 mV (10V) | 0 mV ~ 100 mV (10V) |
| Accuracy | ±0.25% | ±0.25% | ±0.25% | ±0.25% | ±0.25% |
| Voltage-Supply | 15V | 15V | 15V | 15V | 15V |
| PortSize | Male - 1/4 (6.35mm) NPT | Male - 1/4 (6.35mm) NPT | Male - 1/4 (6.35mm) NPT | Male - 1/4 (6.35mm) NPT | Male - 1/4 (6.35mm) NPT |