24UL1007STRBLA25.pdf
| 이미지 |
| Packaging | Spool | Spool | Spool | Spool | Spool |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| CableType | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up | Hook-Up |
| WireGauge | 24 AWG | 24 AWG | 24 AWG | 24 AWG | 24 AWG |
| ConductorStrand | 7/32 | 7/32 | 7/32 | 7/32 | 7/32 |
| Jacket(Insulation)Diameter | 0.053 (1.35mm) | 0.053 (1.35mm) | 0.053 (1.35mm) | 0.053 (1.35mm) | 0.053 (1.35mm) |
| Jacket(Insulation)Thickness | 0.016 (0.41mm) | 0.016 (0.41mm) | 0.016 (0.41mm) | 0.016 (0.41mm) | 0.016 (0.41mm) |
| Length | 25.00' (7.62m) | 25.00' (7.62m) | 25.00' (7.62m) | 25.00' (7.62m) | 25.00' (7.62m) |
| Voltage | 300V | 300V | 300V | 300V | 300V |
| OperatingTemperature | 105°C | 105°C | 105°C | 105°C | 105°C |