25LC160BT-E/ST.pdf
| 이미지 |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MemoryType | Non-Volatile | Non-Volatile | Non-Volatile | Non-Volatile | Non-Volatile |
| MemoryFormat | EEPROM | EEPROM | EEPROM | EEPROM | EEPROM |
| Technology | EEPROM | EEPROM | EEPROM | EEPROM | EEPROM |
| MemorySize | 16Kb (2K x 8) | 16Kb (2K x 8) | 16Kb (2K x 8) | 16Kb (2K x 8) | 16Kb (2K x 8) |
| MemoryInterface | SPI | SPI | SPI | SPI | SPI |
| ClockFrequency | 10 MHz | 10 MHz | 10 MHz | 10 MHz | 10 MHz |
| WriteCycleTime-WordPage | 5ms | 5ms | 5ms | 5ms | 5ms |
| AccessTime | - | - | - | - | - |
| Voltage-Supply | 2.5V ~ 5.5V | 2.5V ~ 5.5V | 2.5V ~ 5.5V | 2.5V ~ 5.5V | 2.5V ~ 5.5V |