3QHM53T33C1-37.125.pdf
| 이미지 |
| Packaging | Strip | Strip | Strip | Strip | Strip |
| Series | 3QHM53 | 3QHM53 | 3QHM53 | 3QHM53 | 3QHM53 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| BaseResonator | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal |
| Type | SSXO | SSXO | SSXO | SSXO | SSXO |
| Frequency | 37.125 MHz | 37.125 MHz | 37.125 MHz | 37.125 MHz | 37.125 MHz |
| Function | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable |
| Output | CMOS (Low EMI) | CMOS (Low EMI) | CMOS (Low EMI) | CMOS (Low EMI) | CMOS (Low EMI) |
| Voltage-Supply | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| FrequencyStability | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm |
| AbsolutePullRange(APR) | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | -45°C ~ 85°C | -45°C ~ 85°C | -45°C ~ 85°C | -45°C ~ 85°C | -45°C ~ 85°C |
| Current-Supply(Max) | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) | 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) | 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) | 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) | 0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm) |