TE Connectivity Raychem Cable Protection 82A0812-20-9
부품 번호
82A0812-20-9
제조업체
TE Connectivity Raychem Cable Protection
카테고리:
単導体ケーブル (フックアップ ワイヤ)
패키지
데이터시트
韩语版82A0812-20-9.pdf
설명
HOOK-UP DL WALL STRND 20AWG WHT
수량
결제
payment
배송
payment
Product details
1. How to order 82A0812-20-9 on 부동통신(심천)그룹유한회사?
3. Are the 82A0812-20-9 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 82A0812-20-9?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of 82A0812-20-9.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
ProductStatus Active Active Active Active Active
WireGauge 20 AWG 20 AWG 20 AWG 20 AWG 20 AWG
ConductorStrand 154/42 154/42 154/42 154/42 154/42
Jacket(Insulation)Diameter 0.064 (1.63mm) 0.064 (1.63mm) 0.064 (1.63mm) 0.064 (1.63mm) 0.064 (1.63mm)
Jacket(Insulation)Thickness 0.004 (0.09mm) 0.004 (0.09mm) 0.004 (0.09mm) 0.004 (0.09mm) 0.004 (0.09mm)
Length - - - - -
Voltage 600V 600V 600V 600V 600V
OperatingTemperature 150°C 150°C 150°C 150°C 150°C