Renesas Electronics America Inc 8N3QV01FG-0145CDI8
부품 번호
8N3QV01FG-0145CDI8
제조업체
Renesas Electronics America Inc
카테고리:
クロック/タイミング - プログラマブル タイマーおよび発振器
패키지
10-CLCC
데이터시트
韩语版8N3QV01FG-0145CDI8.pdf
설명
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC
수량
결제
payment
배송
payment
Product details
1. How to order 8N3QV01FG-0145CDI8 on 부동통신(심천)그룹유한회사?
3. Are the 8N3QV01FG-0145CDI8 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 8N3QV01FG-0145CDI8?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 10-CLCC 10-CLCC 10-CLCC 10-CLCC 10-CLCC
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series FemtoClock® NG FemtoClock® NG FemtoClock® NG FemtoClock® NG FemtoClock® NG
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type VCXO VCXO VCXO VCXO VCXO
Count - - - - -
Frequency 100MHz, 200MHz, 333MHz, 400MHz 100MHz, 200MHz, 333MHz, 400MHz 100MHz, 200MHz, 333MHz, 400MHz 100MHz, 200MHz, 333MHz, 400MHz 100MHz, 200MHz, 333MHz, 400MHz
Voltage-Supply 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V 2.375V ~ 2.625V
Current-Supply 145 mA 145 mA 145 mA 145 mA 145 mA
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C