ADA1000F-48-G.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ADA1000F-48-G.
| 이미지 |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | ADA (1000W) | ADA (1000W) | ADA (1000W) | ADA (1000W) | ADA (1000W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output1 | 48V | 48V | 48V | 48V | 48V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output5 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output6 | - | - | - | - | - |
| Current-Output1 | 11.5 A | 11.5 A | 11.5 A | 11.5 A | 11.5 A |
| Current-Output2 | - | - | - | - | - |
| Current-Output3 | - | - | - | - | - |
| Current-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output5 | - | - | - | - | - |
| Current-Output6 | - | - | - | - | - |
| Power(Watts) | 552W (1008W Forced Air) | 552W (1008W Forced Air) | 552W (1008W Forced Air) | 552W (1008W Forced Air) | 552W (1008W Forced Air) |
| Voltage-Isolation | 3 kV | 3 kV | 3 kV | 3 kV | 3 kV |
| Efficiency | 89% | 89% | 89% | 89% | 89% |