ADA750F-48-G.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ADA750F-48-G.
| 이미지 |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | ADA (750W) | ADA (750W) | ADA (750W) | ADA (750W) | ADA (750W) |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output1 | 48V | 48V | 48V | 48V | 48V |
| Voltage-Output6 | - | - | - | - | - |
| Current-Output1 | 9 A | 9 A | 9 A | 9 A | 9 A |
| Current-Output6 | - | - | - | - | - |
| Power(Watts) | 432W (744W Forced Air) | 432W (744W Forced Air) | 432W (744W Forced Air) | 432W (744W Forced Air) | 432W (744W Forced Air) |
| Voltage-Isolation | 3 kV | 3 kV | 3 kV | 3 kV | 3 kV |
| Efficiency | 89% | 89% | 89% | 89% | 89% |