AMPLA1004S-470MT.pdf
| 이미지 |
| 제조업체 | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC |
| Package/Case | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard | Nonstandard |
| Series | AMPLA1004S | AMPLA1004S | AMPLA1004S | AMPLA1004S | AMPLA1004S |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Molded | Molded | Molded | Molded | Molded |
| Inductance | 47 µH | 47 µH | 47 µH | 47 µH | 47 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 3 A | 3 A | 3 A | 3 A | 3 A |
| Current-Saturation(Isat) | 4.5A | 4.5A | 4.5A | 4.5A | 4.5A |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 167mOhm Max | 167mOhm Max | 167mOhm Max | 167mOhm Max | 167mOhm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |