Diodes Incorporated AP7350D-18CF4-7
부품 번호
AP7350D-18CF4-7
제조업체
Diodes Incorporated
카테고리:
PMIC - 電圧レギュレータ - リニア
패키지
4-XFBGA, WLBGA
데이터시트
韩语版AP7350D-18CF4-7.pdf
설명
IC REG LIN 1.8V 150MA X2WLB0606
수량
결제
payment
배송
payment
Product details
1. How to order AP7350D-18CF4-7 on 부동통신(심천)그룹유한회사?
3. Are the AP7350D-18CF4-7 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of AP7350D-18CF4-7?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 4-XFBGA, WLBGA 4-XFBGA, WLBGA 4-XFBGA, WLBGA 4-XFBGA, WLBGA 4-XFBGA, WLBGA
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
OutputConfiguration Positive Positive Positive Positive Positive
OutputType Fixed Fixed Fixed Fixed Fixed
NumberofRegulators 1 1 1 1 1
Voltage-Input(Max) 5.25V 5.25V 5.25V 5.25V 5.25V
Voltage-Output(Min/Fixed) 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V 1.8V
Voltage-Output(Max) - - - - -
VoltageDropout(Max) 0.6V @ 150mA 0.6V @ 150mA 0.6V @ 150mA 0.6V @ 150mA 0.6V @ 150mA
Current-Output 150mA 150mA 150mA 150mA 150mA