CA20C1604INT.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CA20C1604INT.
| 이미지 |
| Series | CA20 | CA20 | CA20 | CA20 | CA20 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| BaseResonator | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal |
| Type | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) |
| Frequency | 16 MHz | 16 MHz | 16 MHz | 16 MHz | 16 MHz |
| Function | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable |
| Output | HCMOS, TTL | HCMOS, TTL | HCMOS, TTL | HCMOS, TTL | HCMOS, TTL |
| Voltage-Supply | 2.5V | 2.5V | 2.5V | 2.5V | 2.5V |
| FrequencyStability | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm |
| AbsolutePullRange(APR) | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| SpreadSpectrumBandwidth | - | - | - | - | - |
| Current-Supply(Max) | 15mA | 15mA | 15mA | 15mA | 15mA |
| Ratings | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) | 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) | 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) | 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) | 0.079 L x 0.063 W (2.00mm x 1.60mm) |