CA3102E20-22SB.pdf
| 이미지 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Number of Positions | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Shell Size - Insert | 20-22 | 20-22 | 20-22 | 20-22 | 20-22 |
| Shell Size MIL | - | - | - | - | - |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Mounting Feature | Flange | Flange | Flange | Flange | Flange |
| Termination,Fastening | Solder Cup | Solder Cup | Solder Cup | Solder Cup | Solder Cup |
| Item23 | N (Normal) | N (Normal) | N (Normal) | N (Normal) | N (Normal) |
| Item24 | Metal | Metal | Metal | Metal | Metal |
| Item25 | Aluminum Alloy | Aluminum Alloy | Aluminum Alloy | Aluminum Alloy | Aluminum Alloy |
| Item27 | Silver | Silver | Silver | Silver | Silver |
| Item28 | Olive Drab | Olive Drab | Olive Drab | Olive Drab | Olive Drab |
| Item30 | - | - | - | - | - |
| Item31 | - | - | - | - | - |
| Item32 | - | - | - | - | - |
| Item33 | 22A, 74A | 22A, 74A | 22A, 74A | 22A, 74A | 22A, 74A |
| Item34 | 50V | 50V | 50V | 50V | 50V |