CBC2016T330K.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CBC2016T330K.
| 이미지 |
| 제조업체 | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden |
| Series | CB, C Type | CB, C Type | CB, C Type | CB, C Type | CB, C Type |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Material-Core | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite |
| Inductance | 33 µH | 33 µH | 33 µH | 33 µH | 33 µH |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| CurrentRating(Amps) | 220 mA | 220 mA | 220 mA | 220 mA | 220 mA |
| Current-Saturation(Isat) | 220mA | 220mA | 220mA | 220mA | 220mA |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 3.64Ohm Max | 3.64Ohm Max | 3.64Ohm Max | 3.64Ohm Max | 3.64Ohm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | 14MHz | 14MHz | 14MHz | 14MHz | 14MHz |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 2.52 MHz | 2.52 MHz | 2.52 MHz | 2.52 MHz | 2.52 MHz |