CFM06S150-E.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CFM06S150-E.
| 이미지 |
| Package/Case | 4-DIP Module | 4-DIP Module | 4-DIP Module | 4-DIP Module | 4-DIP Module |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | CFM06S (6W) | CFM06S (6W) | CFM06S (6W) | CFM06S (6W) | CFM06S (6W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input | 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC | 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC | 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC | 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC | 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC |
| Voltage-Output1 | 15V | 15V | 15V | 15V | 15V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 400mA | 400mA | 400mA | 400mA | 400mA |
| Power(Watts) | 6 W | 6 W | 6 W | 6 W | 6 W |
| Efficiency | 81% | 81% | 81% | 81% | 81% |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 1.62 L x 0.83 W x 0.79 H (41.1mm x 21.0mm x 20.0mm) | 1.62 L x 0.83 W x 0.79 H (41.1mm x 21.0mm x 20.0mm) | 1.62 L x 0.83 W x 0.79 H (41.1mm x 21.0mm x 20.0mm) | 1.62 L x 0.83 W x 0.79 H (41.1mm x 21.0mm x 20.0mm) | 1.62 L x 0.83 W x 0.79 H (41.1mm x 21.0mm x 20.0mm) |