Carling Technologies CLB-503-27ENNBF/50
부품 번호
CLB-503-27ENNBF/50
제조업체
Carling Technologies
카테고리:
回路ブレーカー
패키지
데이터시트
CLB-503-27ENNBF/50.pdf
설명
CIRCUIT BREAKER
수량
결제
payment
배송
payment
Product details
1. How to order CLB-503-27ENNBF/50 on 부동통신(심천)그룹유한회사?
3. Are the CLB-503-27ENNBF/50 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CLB-503-27ENNBF/50?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series CLB CLB CLB CLB CLB
ProductStatus Active Active Active Active Active
MountingType Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
BreakerType Thermal Thermal Thermal Thermal Thermal
CurrentRating(Amps) 50A 50A 50A 50A 50A
VoltageRating-AC 250 V 250 V 250 V 250 V 250 V
VoltageRating-DC 32 V 32 V 32 V 32 V 32 V