TDK Corporation CLF7045NIT-221M-D
부품 번호
CLF7045NIT-221M-D
제조업체
TDK Corporation
카테고리:
固定インダクタ
패키지
Nonstandard
데이터시트
CLF7045NIT-221M-D.pdf
설명
FIXED IND 220UH 560MA 660MOHM SM
수량
결제
payment
배송
payment
Product details
1. How to order CLF7045NIT-221M-D on 부동통신(심천)그룹유한회사?
3. Are the CLF7045NIT-221M-D price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CLF7045NIT-221M-D?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
제조업체 TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series CLF-NI-D CLF-NI-D CLF-NI-D CLF-NI-D CLF-NI-D
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 220 µH 220 µH 220 µH 220 µH 220 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 560 mA 560 mA 560 mA 560 mA 560 mA
Current-Saturation(Isat) 560mA 560mA 560mA 560mA 560mA
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 660mOhm Max 660mOhm Max 660mOhm Max 660mOhm Max 660mOhm Max
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C
InductanceFrequency-Test 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz 100 kHz