CMF651M5000BEBF.pdf
| 이미지 |
| 제조업체 | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Package/Case | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | CMF | CMF | CMF | CMF | CMF |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 1.5 MOhms | 1.5 MOhms | 1.5 MOhms | 1.5 MOhms | 1.5 MOhms |
| Tolerance | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% |
| Power(Watts) | 1.5W | 1.5W | 1.5W | 1.5W | 1.5W |
| Composition | Metal Film | Metal Film | Metal Film | Metal Film | Metal Film |
| TemperatureCoefficient | ±25ppm/°C | ±25ppm/°C | ±25ppm/°C | ±25ppm/°C | ±25ppm/°C |
| Size/Dimension | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Height-Seated(Max) | 0.180 Dia x 0.562 L (4.57mm x 14.27mm) | 0.180 Dia x 0.562 L (4.57mm x 14.27mm) | 0.180 Dia x 0.562 L (4.57mm x 14.27mm) | 0.180 Dia x 0.562 L (4.57mm x 14.27mm) | 0.180 Dia x 0.562 L (4.57mm x 14.27mm) |