Central Technologies CT0805CSF-910M
부품 번호
CT0805CSF-910M
제조업체
Central Technologies
카테고리:
固定インダクタ
패키지
데이터시트
韩语版CT0805CSF-910M.pdf
설명
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
수량
결제
payment
배송
payment
Product details
1. How to order CT0805CSF-910M on 부동통신(심천)그룹유한회사?
3. Are the CT0805CSF-910M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CT0805CSF-910M?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case - - - - -
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series ct0805csf ct0805csf ct0805csf ct0805csf ct0805csf
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core - - - - -
Inductance 91 nH 91 nH 91 nH 91 nH 91 nH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding - - - - -
DCResistance(DCR) 480mOhm 480mOhm 480mOhm 480mOhm 480mOhm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 1.2GHz 1.2GHz 1.2GHz 1.2GHz 1.2GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C