Central Technologies CT1008LSF-682M
부품 번호
CT1008LSF-682M
제조업체
Central Technologies
카테고리:
固定インダクタ
패키지
데이터시트
韩语版CT1008LSF-682M.pdf
설명
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
수량
결제
payment
배송
payment
Product details
1. How to order CT1008LSF-682M on 부동통신(심천)그룹유한회사?
3. Are the CT1008LSF-682M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CT1008LSF-682M?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case - - - - -
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series ct1008lsf ct1008lsf ct1008lsf ct1008lsf ct1008lsf
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core - - - - -
Inductance 6.8 µH 6.8 µH 6.8 µH 6.8 µH 6.8 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) - - - - -
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding - - - - -
DCResistance(DCR) 2Ohm 2Ohm 2Ohm 2Ohm 2Ohm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant 70MHz 70MHz 70MHz 70MHz 70MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C -25°C ~ 85°C