Central Technologies CTML0805F-2R2K
부품 번호
CTML0805F-2R2K
제조업체
Central Technologies
카테고리:
固定インダクタ
패키지
0805 (2012 Metric)
데이터시트
韩语版CTML0805F-2R2K.pdf
설명
2.2UH FER MULTIL SHLD INDUCTOR
수량
결제
payment
배송
payment
Product details
1. How to order CTML0805F-2R2K on 부동통신(심천)그룹유한회사?
3. Are the CTML0805F-2R2K price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTML0805F-2R2K?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CTML0805F CTML0805F CTML0805F CTML0805F CTML0805F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH
Tolerance ±10% ±10% ±10% ±10% ±10%
CurrentRating(Amps) 30 mA 30 mA 30 mA 30 mA 30 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 650mOhm Max 650mOhm Max 650mOhm Max 650mOhm Max 650mOhm Max
Q@Freq 45 @ 10MHz 45 @ 10MHz 45 @ 10MHz 45 @ 10MHz 45 @ 10MHz
Frequency-SelfResonant 50MHz 50MHz 50MHz 50MHz 50MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 10 MHz 10 MHz 10 MHz 10 MHz 10 MHz