Central Technologies CTML1206F-220M
부품 번호
CTML1206F-220M
제조업체
Central Technologies
카테고리:
固定インダクタ
패키지
1206 (3216 Metric)
데이터시트
韩语版CTML1206F-220M.pdf
설명
22 FER MULTIL SHLD INDUCTOR
수량
결제
payment
배송
payment
Product details
1. How to order CTML1206F-220M on 부동통신(심천)그룹유한회사?
3. Are the CTML1206F-220M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTML1206F-220M?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CTML1206F CTML1206F CTML1206F CTML1206F CTML1206F
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH 22 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 5 mA 5 mA 5 mA 5 mA 5 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 900mOhm Max 900mOhm Max 900mOhm Max 900mOhm Max 900mOhm Max
Q@Freq 30 @ 1MHz 30 @ 1MHz 30 @ 1MHz 30 @ 1MHz 30 @ 1MHz
Frequency-SelfResonant 16MHz 16MHz 16MHz 16MHz 16MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz