Central Technologies CTMLP080504AF-2R2M
부품 번호
CTMLP080504AF-2R2M
제조업체
Central Technologies
카테고리:
固定インダクタ
패키지
0805 (2012 Metric)
데이터시트
韩语版CTMLP080504AF-2R2M.pdf
설명
2.2UH SMD MULTIL POWER INDUCTOR
수량
결제
payment
배송
payment
Product details
1. How to order CTMLP080504AF-2R2M on 부동통신(심천)그룹유한회사?
3. Are the CTMLP080504AF-2R2M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CTMLP080504AF-2R2M?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series CTMLP080504AF CTMLP080504AF CTMLP080504AF CTMLP080504AF CTMLP080504AF
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH 2.2 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 900 mA 900 mA 900 mA 900 mA 900 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 220mOhm 220mOhm 220mOhm 220mOhm 220mOhm
Q@Freq - - - - -
Frequency-SelfResonant - - - - -
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz 1 MHz