CTSCH875DF-562K.pdf
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 5.6 mH | 5.6 mH | 5.6 mH | 5.6 mH | 5.6 mH |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| CurrentRating(Amps) | - | - | - | - | - |
| Current-Saturation(Isat) | 99mA | 99mA | 99mA | 99mA | 99mA |
| Shielding | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded | Shielded |
| DCResistance(DCR) | 20.4Ohm Max | 20.4Ohm Max | 20.4Ohm Max | 20.4Ohm Max | 20.4Ohm Max |
| InductanceFrequency-Test | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz | 1 kHz |