Microchip Technology DSC1104CL1-100.0000
부품 번호
DSC1104CL1-100.0000
제조업체
Microchip Technology
카테고리:
発振器
패키지
6-VDFN
데이터시트
韩语版DSC1104CL1-100.0000.pdf
설명
MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-105C
수량
결제
payment
배송
payment
Product details
1. How to order DSC1104CL1-100.0000 on 부동통신(심천)그룹유한회사?
3. Are the DSC1104CL1-100.0000 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of DSC1104CL1-100.0000?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 6-VDFN 6-VDFN 6-VDFN 6-VDFN 6-VDFN
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series DSC1104 DSC1104 DSC1104 DSC1104 DSC1104
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator MEMS MEMS MEMS MEMS MEMS
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz
Output HCSL HCSL HCSL HCSL HCSL
Voltage-Supply 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V 2.25V ~ 3.63V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 42mA 42mA 42mA 42mA 42mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm) 0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)