DZ2S033M0L.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of DZ2S033M0L.
| 이미지 |
| Series | |||||
| RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS | RoHS |
| Tolerance | ±2.5% | ±2.5% | ±2.5% | ±2.5% | ±2.5% |
| Power - Max | 150 mW | 150 mW | 150 mW | 150 mW | 150 mW |
| Mounting Type | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Package / Case | 130 Ohms | 130 Ohms | 130 Ohms | 130 Ohms | 130 Ohms |
| Impedance (Max) (Zzt) | - | - | - | - | - |
| Operating Temperature | 3.3 V | 3.3 V | 3.3 V | 3.3 V | 3.3 V |
| Supplier Device Package | 20 µA @ 1 V | 20 µA @ 1 V | 20 µA @ 1 V | 20 µA @ 1 V | 20 µA @ 1 V |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 1 V @ 10 mA | 1 V @ 10 mA | 1 V @ 10 mA | 1 V @ 10 mA | 1 V @ 10 mA |