ECE-A1EKA330I.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ECE-A1EKA330I.
| 이미지 |
| Series | KA | KA | KA | KA | KA |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 33 µF | 33 µF | 33 µF | 33 µF | 33 µF |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| Voltage-Rated | 25 V | 25 V | 25 V | 25 V | 25 V |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar | Polar | Polar | Polar | Polar |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| RippleCurrent@LowFrequency | 65 mA @ 120 Hz | 65 mA @ 120 Hz | 65 mA @ 120 Hz | 65 mA @ 120 Hz | 65 mA @ 120 Hz |
| RippleCurrent@HighFrequency | 110.5 mA @ 10 kHz | 110.5 mA @ 10 kHz | 110.5 mA @ 10 kHz | 110.5 mA @ 10 kHz | 110.5 mA @ 10 kHz |
| Impedance | - | - | - | - | - |
| LeadSpacing | 0.098 (2.50mm) | 0.098 (2.50mm) | 0.098 (2.50mm) | 0.098 (2.50mm) | 0.098 (2.50mm) |
| Size/Dimension | 0.248 Dia (6.30mm) | 0.248 Dia (6.30mm) | 0.248 Dia (6.30mm) | 0.248 Dia (6.30mm) | 0.248 Dia (6.30mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.315 (8.00mm) | 0.315 (8.00mm) | 0.315 (8.00mm) | 0.315 (8.00mm) | 0.315 (8.00mm) |