ECE-A1HKAR33.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ECE-A1HKAR33.
| 이미지 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | KA | KA | KA | KA | KA |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Capacitance | 0.33 µF | 0.33 µF | 0.33 µF | 0.33 µF | 0.33 µF |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| Voltage-Rated | 50 V | 50 V | 50 V | 50 V | 50 V |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar | Polar | Polar | Polar | Polar |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| RippleCurrent@LowFrequency | - | - | - | - | - |
| RippleCurrent@HighFrequency | 5.1 mA @ 10 kHz | 5.1 mA @ 10 kHz | 5.1 mA @ 10 kHz | 5.1 mA @ 10 kHz | 5.1 mA @ 10 kHz |
| Impedance | - | - | - | - | - |
| LeadSpacing | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) | 0.059 (1.50mm) |
| Size/Dimension | 0.157 Dia (4.00mm) | 0.157 Dia (4.00mm) | 0.157 Dia (4.00mm) | 0.157 Dia (4.00mm) | 0.157 Dia (4.00mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.276 (7.00mm) | 0.276 (7.00mm) | 0.276 (7.00mm) | 0.276 (7.00mm) | 0.276 (7.00mm) |