ECW-FD2W334KB.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ECW-FD2W334KB.
| 이미지 |
| Package/Case | Radial | Radial | Radial | Radial | Radial |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | ECW-F(D) | ECW-F(D) | ECW-F(D) | ECW-F(D) | ECW-F(D) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 0.33 µF | 0.33 µF | 0.33 µF | 0.33 µF | 0.33 µF |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| VoltageRating-AC | 84V | 84V | 84V | 84V | 84V |
| VoltageRating-DC | 450V | 450V | 450V | 450V | 450V |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | - | - | - | - | - |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Size/Dimension | 0.496 L x 0.220 W (12.60mm x 5.60mm) | 0.496 L x 0.220 W (12.60mm x 5.60mm) | 0.496 L x 0.220 W (12.60mm x 5.60mm) | 0.496 L x 0.220 W (12.60mm x 5.60mm) | 0.496 L x 0.220 W (12.60mm x 5.60mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.606 (15.40mm) | 0.606 (15.40mm) | 0.606 (15.40mm) | 0.606 (15.40mm) | 0.606 (15.40mm) |
| Termination | PC Pins | PC Pins | PC Pins | PC Pins | PC Pins |
| LeadSpacing | 0.295 (7.50mm) | 0.295 (7.50mm) | 0.295 (7.50mm) | 0.295 (7.50mm) | 0.295 (7.50mm) |