ELC-10D182E.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ELC-10D182E.
| 이미지 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | 10D | 10D | 10D | 10D | 10D |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Type | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 1.8 mH | 1.8 mH | 1.8 mH | 1.8 mH | 1.8 mH |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| CurrentRating(Amps) | 400 mA | 400 mA | 400 mA | 400 mA | 400 mA |
| Current-Saturation(Isat) | - | - | - | - | - |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 1.8Ohm | 1.8Ohm | 1.8Ohm | 1.8Ohm | 1.8Ohm |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 10 kHz | 10 kHz | 10 kHz | 10 kHz | 10 kHz |