Panasonic Electronic Components ERA-2AEB4871X
부품 번호
ERA-2AEB4871X
제조업체
Panasonic Electronic Components
카테고리:
チップ抵抗器 - 表面実装
패키지
0402 (1005 Metric)
데이터시트
韩语版ERA-2AEB4871X.pdf
설명
RES SMD 4.87KOHM 0.1% 1/16W 0402
수량
결제
payment
배송
payment
Product details
1. How to order ERA-2AEB4871X on 부동통신(심천)그룹유한회사?
3. Are the ERA-2AEB4871X price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ERA-2AEB4871X?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ERA-2AEB4871X.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series ERA-2A ERA-2A ERA-2A ERA-2A ERA-2A
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 4.87 kOhms 4.87 kOhms 4.87 kOhms 4.87 kOhms 4.87 kOhms
Tolerance ±0.1% ±0.1% ±0.1% ±0.1% ±0.1%
Power(Watts) 0.063W, 1/16W 0.063W, 1/16W 0.063W, 1/16W 0.063W, 1/16W 0.063W, 1/16W
Composition Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film Thin Film
TemperatureCoefficient ±25ppm/°C ±25ppm/°C ±25ppm/°C ±25ppm/°C ±25ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C -55°C ~ 155°C
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
Size/Dimension 0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm) 0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm) 0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm) 0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm) 0.039 L x 0.020 W (1.00mm x 0.50mm)
Height-Seated(Max) 0.016 (0.40mm) 0.016 (0.40mm) 0.016 (0.40mm) 0.016 (0.40mm) 0.016 (0.40mm)