EXD400KR.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of EXD400KR.
| 이미지 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | EXD | EXD | EXD | EXD | EXD |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| RFFamily/Standard | - | - | - | - | - |
| FrequencyGroup | UHF (300MHz ~ 1GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz) | UHF (300MHz ~ 1GHz) |
| Frequency(Center/Band) | 410MHz | 410MHz | 410MHz | 410MHz | 410MHz |
| FrequencyRange | 400MHz ~ 420MHz | 400MHz ~ 420MHz | 400MHz ~ 420MHz | 400MHz ~ 420MHz | 400MHz ~ 420MHz |
| AntennaType | Whip, Straight | Whip, Straight | Whip, Straight | Whip, Straight | Whip, Straight |
| NumberofBands | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| VSWR | 1.5 | 1.5 | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
| ReturnLoss | - | - | - | - | - |
| Gain | - | - | - | - | - |
| Power-Max | - | - | - | - | - |
| Features | - | - | - | - | - |
| Termination | KR | KR | KR | KR | KR |
| IngressProtection | - | - | - | - | - |
| Height(Max) | 3.800 (96.52mm) | 3.800 (96.52mm) | 3.800 (96.52mm) | 3.800 (96.52mm) | 3.800 (96.52mm) |