FAD1-12738EBTW12.pdf
| 이미지 |
| 제조업체 | Qualtek | Qualtek | Qualtek | Qualtek | Qualtek |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | FAD1-12738 | FAD1-12738 | FAD1-12738 | FAD1-12738 | FAD1-12738 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-Rated | 48VDC | 48VDC | 48VDC | 48VDC | 48VDC |
| Size/Dimension | Square - 127mm L x 127mm H | Square - 127mm L x 127mm H | Square - 127mm L x 127mm H | Square - 127mm L x 127mm H | Square - 127mm L x 127mm H |
| Width | 38.50mm | 38.50mm | 38.50mm | 38.50mm | 38.50mm |
| StaticPressure | 0.630 in H2O (156.9 Pa) | 0.630 in H2O (156.9 Pa) | 0.630 in H2O (156.9 Pa) | 0.630 in H2O (156.9 Pa) | 0.630 in H2O (156.9 Pa) |
| BearingType | Ball | Ball | Ball | Ball | Ball |
| FanType | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial | Tubeaxial |
| Features | - | - | - | - | - |
| Noise | 64.5dB(A) | 64.5dB(A) | 64.5dB(A) | 64.5dB(A) | 64.5dB(A) |
| Power(Watts) | 30.7 W | 30.7 W | 30.7 W | 30.7 W | 30.7 W |