GL300F35CET.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of GL300F35CET.
| 이미지 |
| Package/Case | HC-49/US | HC-49/US | HC-49/US | HC-49/US | HC-49/US |
| Series | ATSSMGL | ATSSMGL | ATSSMGL | ATSSMGL | ATSSMGL |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal |
| Frequency | 30 MHz | 30 MHz | 30 MHz | 30 MHz | 30 MHz |
| FrequencyStability | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm |
| FrequencyTolerance | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm |
| LoadCapacitance | 20pF | 20pF | 20pF | 20pF | 20pF |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | 30 Ohms | 30 Ohms | 30 Ohms | 30 Ohms | 30 Ohms |
| OperatingMode | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental |
| OperatingTemperature | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C | -20°C ~ 70°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.461 L x 0.197 W (11.70mm x 5.00mm) | 0.461 L x 0.197 W (11.70mm x 5.00mm) | 0.461 L x 0.197 W (11.70mm x 5.00mm) | 0.461 L x 0.197 W (11.70mm x 5.00mm) | 0.461 L x 0.197 W (11.70mm x 5.00mm) |