GMS-32S-10A.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of GMS-32S-10A.
| 이미지 |
| 부품 번호 | GMS-32H 1A | GMS-32H 13A | GMS-32H 26A | GMS-32H 32A | GMS-32H 4A |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | GMS | GMS | GMS | GMS | GMS |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | DIN Rail | DIN Rail | DIN Rail | DIN Rail | DIN Rail |
| BreakerType | - | - | - | - | - |
| CurrentRating(Amps) | 10A | 10A | 10A | 10A | 10A |
| VoltageRating-AC | 690 V | 690 V | 690 V | 690 V | 690 V |