NXP USA Inc. KMPC860SRCZQ50D4
부품 번호
KMPC860SRCZQ50D4
제조업체
NXP USA Inc.
카테고리:
組み込み - マイクロプロセッサ
패키지
357-BBGA
데이터시트
韩语版KMPC860SRCZQ50D4.pdf
설명
IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA
수량
결제
payment
배송
payment
Product details
1. How to order KMPC860SRCZQ50D4 on 부동통신(심천)그룹유한회사?
3. Are the KMPC860SRCZQ50D4 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of KMPC860SRCZQ50D4?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
제조업체 NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc.
Package/Case 357-BBGA 357-BBGA 357-BBGA 357-BBGA 357-BBGA
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series MPC8xx MPC8xx MPC8xx MPC8xx MPC8xx
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CoreProcessor MPC8xx MPC8xx MPC8xx MPC8xx MPC8xx
NumberofCores/BusWidth 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit
Speed 50MHz 50MHz 50MHz 50MHz 50MHz
RAMControllers DRAM DRAM DRAM DRAM DRAM
GraphicsAcceleration No No No No No
Display&InterfaceControllers - - - - -
Ethernet 10Mbps (4) 10Mbps (4) 10Mbps (4) 10Mbps (4) 10Mbps (4)
SATA - - - - -
USB - - - - -
Voltage-I/O 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V