LHL13TB331K.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of LHL13TB331K.
| 이미지 |
| 제조업체 | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden | Taiyo Yuden |
| Series | LH, L Type | LH, L Type | LH, L Type | LH, L Type | LH, L Type |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Type | - | - | - | - | - |
| Material-Core | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite | Ferrite |
| Inductance | 330 µH | 330 µH | 330 µH | 330 µH | 330 µH |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| CurrentRating(Amps) | 1.1 A | 1.1 A | 1.1 A | 1.1 A | 1.1 A |
| Current-Saturation(Isat) | - | - | - | - | - |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 350mOhm Max | 350mOhm Max | 350mOhm Max | 350mOhm Max | 350mOhm Max |
| Q@Freq | 30 @ 796kHz | 30 @ 796kHz | 30 @ 796kHz | 30 @ 796kHz | 30 @ 796kHz |
| Frequency-SelfResonant | 1.8MHz | 1.8MHz | 1.8MHz | 1.8MHz | 1.8MHz |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 796 kHz | 796 kHz | 796 kHz | 796 kHz | 796 kHz |