Murata Electronics LQW15AN2N7C8ZD
부품 번호
LQW15AN2N7C8ZD
제조업체
Murata Electronics
카테고리:
固定インダクタ
패키지
0402 (1005 Metric)
데이터시트
韩语版LQW15AN2N7C8ZD.pdf
설명
FIXED IND 2.7NH 1.5A 47MOHM SMD
수량
결제
payment
배송
payment
Product details
1. How to order LQW15AN2N7C8ZD on 부동통신(심천)그룹유한회사?
3. Are the LQW15AN2N7C8ZD price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LQW15AN2N7C8ZD?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series LQW15 LQW15 LQW15 LQW15 LQW15
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound Wirewound
Material-Core Non-Magnetic Non-Magnetic Non-Magnetic Non-Magnetic Non-Magnetic
Inductance 2.7 nH 2.7 nH 2.7 nH 2.7 nH 2.7 nH
Tolerance ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH ±0.2nH
CurrentRating(Amps) 1.5 A 1.5 A 1.5 A 1.5 A 1.5 A
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 47mOhm Max 47mOhm Max 47mOhm Max 47mOhm Max 47mOhm Max
Q@Freq 28 @ 250MHz 28 @ 250MHz 28 @ 250MHz 28 @ 250MHz 28 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 14GHz 14GHz 14GHz 14GHz 14GHz
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz