Renesas Electronics America Inc M2004-02-400.0000
부품 번호
M2004-02-400.0000
제조업체
Renesas Electronics America Inc
카테고리:
クロック/タイミング - クロック ジェネレータ、PLL、周波数シンセサイザ
패키지
36-CLCC
데이터시트
韩语版M2004-02-400.0000.pdf
설명
IC PLL FREQ TRANSLATOR 36CLCC
수량
결제
payment
배송
payment
Product details
1. How to order M2004-02-400.0000 on 부동통신(심천)그룹유한회사?
3. Are the M2004-02-400.0000 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of M2004-02-400.0000?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Package/Case 36-CLCC 36-CLCC 36-CLCC 36-CLCC 36-CLCC
Packaging Tube Tube Tube Tube Tube
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
PLL Yes Yes Yes Yes Yes
Output LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL LVPECL
NumberofCircuits 1 1 1 1 1
Ratio-Input:Output 2:1 2:1 2:1 2:1 2:1
Differential-Input:Output Yes/Yes Yes/Yes Yes/Yes Yes/Yes Yes/Yes
Frequency-Max 400MHz 400MHz 400MHz 400MHz 400MHz
Divider/Multiplier Yes/No Yes/No Yes/No Yes/No Yes/No
Voltage-Supply 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V 3.135V ~ 3.465V
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C 0°C ~ 70°C