NXP USA Inc. MC68040RC25A
부품 번호
MC68040RC25A
패키지
179-BEPGA
데이터시트
韩语版MC68040RC25A.pdf
설명
IC MPU M680X0 25MHZ 179PGA
Product details
1. How to order MC68040RC25A on 부동통신(심천)그룹유한회사?
3. Are the MC68040RC25A price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MC68040RC25A?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MC68040RC25A.
Package/Case 179-BEPGA 179-BEPGA 179-BEPGA 179-BEPGA 179-BEPGA
Packaging Bulk,Tray Bulk,Tray Bulk,Tray Bulk,Tray Bulk,Tray
Series M680x0 M680x0 M680x0 M680x0 M680x0
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CoreProcessor 68040 68040 68040 68040 68040
NumberofCores/BusWidth 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit
Speed 25MHz 25MHz 25MHz 25MHz 25MHz
USB - - - - -
Voltage-I/O 5.0V 5.0V 5.0V 5.0V 5.0V
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA)