NXP USA Inc. MC68EC060RC75
부품 번호
MC68EC060RC75
제조업체
NXP USA Inc.
카테고리:
組み込み - マイクロプロセッサ
패키지
206-BPGA
데이터시트
韩语版MC68EC060RC75.pdf
설명
IC MPU M680X0 75MHZ 206PGA
수량
결제
payment
배송
payment
Product details
1. How to order MC68EC060RC75 on 부동통신(심천)그룹유한회사?
3. Are the MC68EC060RC75 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MC68EC060RC75?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MC68EC060RC75.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
제조업체 NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc.
Package/Case 206-BPGA 206-BPGA 206-BPGA 206-BPGA 206-BPGA
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series M680x0 M680x0 M680x0 M680x0 M680x0
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CoreProcessor 68060 68060 68060 68060 68060
NumberofCores/BusWidth 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit
Speed 75MHz 75MHz 75MHz 75MHz 75MHz
Co-Processors/DSP - - - - -
RAMControllers - - - - -
GraphicsAcceleration No No No No No
Display&InterfaceControllers - - - - -
Ethernet - - - - -
SATA - - - - -
USB - - - - -
Voltage-I/O 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V 3.3V
OperatingTemperature 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA) 0°C ~ 70°C (TA)