NXP USA Inc. MC68SEC000CAA16
부품 번호
MC68SEC000CAA16
제조업체
NXP USA Inc.
카테고리:
組み込み - マイクロプロセッサ
패키지
64-QFP
데이터시트
韩语版MC68SEC000CAA16.pdf
설명
IC MPU M680X0 16MHZ 64QFP
수량
결제
payment
배송
payment
Product details
1. How to order MC68SEC000CAA16 on 부동통신(심천)그룹유한회사?
3. Are the MC68SEC000CAA16 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MC68SEC000CAA16?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
제조업체 NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc.
Package/Case 64-QFP 64-QFP 64-QFP 64-QFP 64-QFP
Packaging Bulk,Tray Bulk,Tray Bulk,Tray Bulk,Tray Bulk,Tray
Series M680x0 M680x0 M680x0 M680x0 M680x0
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CoreProcessor EC000 EC000 EC000 EC000 EC000
NumberofCores/BusWidth 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit
Speed 16MHz 16MHz 16MHz 16MHz 16MHz
Co-Processors/DSP - - - - -
RAMControllers - - - - -
GraphicsAcceleration No No No No No
Display&InterfaceControllers - - - - -
Ethernet - - - - -
SATA - - - - -
USB - - - - -
Voltage-I/O 3.3V, 5.0V 3.3V, 5.0V 3.3V, 5.0V 3.3V, 5.0V 3.3V, 5.0V