NXP USA Inc. MC7448VS867NC
부품 번호
MC7448VS867NC
제조업체
NXP USA Inc.
카테고리:
組み込み - マイクロプロセッサ
패키지
360-CLGA, FCCLGA
데이터시트
韩语版MC7448VS867NC.pdf
설명
IC MPU MPC74XX 867MHZ 360FCCLGA
수량
결제
payment
배송
payment
Product details
1. How to order MC7448VS867NC on 부동통신(심천)그룹유한회사?
3. Are the MC7448VS867NC price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MC7448VS867NC?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MC7448VS867NC.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
제조업체 NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc.
Package/Case 360-CLGA, FCCLGA 360-CLGA, FCCLGA 360-CLGA, FCCLGA 360-CLGA, FCCLGA 360-CLGA, FCCLGA
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series MPC74xx MPC74xx MPC74xx MPC74xx MPC74xx
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CoreProcessor PowerPC G4 PowerPC G4 PowerPC G4 PowerPC G4 PowerPC G4
NumberofCores/BusWidth 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit
Speed 867MHz 867MHz 867MHz 867MHz 867MHz
RAMControllers - - - - -
GraphicsAcceleration No No No No No
Display&InterfaceControllers - - - - -
Ethernet - - - - -
SATA - - - - -
USB - - - - -
Voltage-I/O 1.5V, 1.8V, 2.5V 1.5V, 1.8V, 2.5V 1.5V, 1.8V, 2.5V 1.5V, 1.8V, 2.5V 1.5V, 1.8V, 2.5V