MLCE170AE3.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MLCE170AE3.
| 이미지 |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Zener | Zener | Zener | Zener | Zener |
| UnidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| BidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 170V | 170V | 170V | 170V | 170V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 189V | 189V | 189V | 189V | 189V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 275V | 275V | 275V | 275V | 275V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 5.4A | 5.4A | 5.4A | 5.4A | 5.4A |
| Power-PeakPulse | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) | 1500W (1.5kW) |
| PowerLineProtection | No | No | No | No | No |
| Capacitance@Frequency | 90pF @ 1MHz | 90pF @ 1MHz | 90pF @ 1MHz | 90pF @ 1MHz | 90pF @ 1MHz |