TDK Corporation MLK1005S3N6STD25
부품 번호
MLK1005S3N6STD25
제조업체
TDK Corporation
카테고리:
固定インダクタ
패키지
0402 (1005 Metric)
데이터시트
MLK1005S3N6STD25.pdf
설명
FIXED IND 3.6NH 400MA 250MOHM SM
수량
결제
payment
배송
payment
Product details
1. How to order MLK1005S3N6STD25 on 부동통신(심천)그룹유한회사?
3. Are the MLK1005S3N6STD25 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MLK1005S3N6STD25?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
제조업체 TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation TDK Corporation
Series MLK MLK MLK MLK MLK
ProductStatus Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy
Type Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer Multilayer
Material-Core Non-Magnetic Non-Magnetic Non-Magnetic Non-Magnetic Non-Magnetic
Inductance 3.6 nH 3.6 nH 3.6 nH 3.6 nH 3.6 nH
Tolerance ±0.3nH ±0.3nH ±0.3nH ±0.3nH ±0.3nH
CurrentRating(Amps) 400 mA 400 mA 400 mA 400 mA 400 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 250mOhm Max 250mOhm Max 250mOhm Max 250mOhm Max 250mOhm Max
Q@Freq 7 @ 100MHz 7 @ 100MHz 7 @ 100MHz 7 @ 100MHz 7 @ 100MHz
Frequency-SelfResonant 6.8GHz 6.8GHz 6.8GHz 6.8GHz 6.8GHz
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz 100 MHz