MOV-10D331K.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MOV-10D331K.
| 이미지 |
| 제조업체 | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 210 V | 210 V | 210 V | 210 V | 210 V |
| MaximumDCVolts | 275 V | 275 V | 275 V | 275 V | 275 V |
| VaristorVoltage(Min) | 297 V | 297 V | 297 V | 297 V | 297 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 330 V | 330 V | 330 V | 330 V | 330 V |
| VaristorVoltage(Max) | 363 V | 363 V | 363 V | 363 V | 363 V |
| Current-Surge | 2.5 kA | 2.5 kA | 2.5 kA | 2.5 kA | 2.5 kA |
| Energy | 43J | 43J | 43J | 43J | 43J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 300 pF @ 1 kHz | 300 pF @ 1 kHz | 300 pF @ 1 kHz | 300 pF @ 1 kHz | 300 pF @ 1 kHz |