NXP USA Inc. MPC7410THX500LE
부품 번호
MPC7410THX500LE
제조업체
NXP USA Inc.
카테고리:
組み込み - マイクロプロセッサ
패키지
360-BCBGA, FCCBGA
데이터시트
韩语版MPC7410THX500LE.pdf
설명
IC MPU MPC74XX 500MHZ 360FCCBGA
수량
결제
payment
배송
payment
Product details
1. How to order MPC7410THX500LE on 부동통신(심천)그룹유한회사?
3. Are the MPC7410THX500LE price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MPC7410THX500LE?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
제조업체 NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc. NXP USA Inc.
Packaging Tray Tray Tray Tray Tray
Series MPC74xx MPC74xx MPC74xx MPC74xx MPC74xx
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
CoreProcessor PowerPC G4 PowerPC G4 PowerPC G4 PowerPC G4 PowerPC G4
NumberofCores/BusWidth 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit 1 Core, 32-Bit
Speed 500MHz 500MHz 500MHz 500MHz 500MHz
Co-Processors/DSP - - - - -
RAMControllers - - - - -
GraphicsAcceleration No No No No No
Display&InterfaceControllers - - - - -
Ethernet - - - - -
SATA - - - - -
USB - - - - -
Voltage-I/O 1.8V, 2.5V, 3.3V 1.8V, 2.5V, 3.3V 1.8V, 2.5V, 3.3V 1.8V, 2.5V, 3.3V 1.8V, 2.5V, 3.3V