MSMLG130CA.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MSMLG130CA.
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 130V | 130V | 130V | 130V | 130V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 144V | 144V | 144V | 144V | 144V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 209V | 209V | 209V | 209V | 209V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 14.4A | 14.4A | 14.4A | 14.4A | 14.4A |
| Power-PeakPulse | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) |